16.03.2012 Максим Плешко, українознавець, кандидат філософських наук

Вітаю Вас! Наштовхнувся на сайт в інтернеті, приємно вражений. Добру справу робите.
Мій прадід був старшиною в отамана Божка. Потім вони влилися в армію Петлюри. Вели бої на Поділлі, потім через Румунію відступили в Галичину і там після переформування знову бої. Коли їх розбили - він повернувся і осів у селі. 1937 - його знайшли, у 1938- розстріляли. Особова справа (копії) у мене на столі. Відновлюю пам'ять... Але не можу знайти толком нічого про самого Божка, його угрупування і про бойовий шлях частини "Запорізька Січ", так вона називалася уже в складі армії УНР.
Буду вдячний за інформацію - посилання, чи рекомендацію книг.

Дід - Вівсяний Ливонтій Михайлович, 1899 р.н. в в особові справі фігурує як "бунчужний армии Петрюры". Тобто, він міг бути бунчужним - відповідальним за прапор, може просто був в бунчуковому підрозділі (там був такий).

Приємно вражений розділом про ідеологію на сайті. У нас часто забувають про цей апсект. А "Холодний Яр", як явище і книга наскрізь просякнутий досі неосмисленою до кінця ідеологією. І треба робити так, щоб ця ідеосфера була досліджена, осучаснена і поширена на максимально широкий загал засобами сучасних медіакомунікацій. Це ми і маємо робити. Це, значною мірою, і робить автор цього сайту.