ІІ. Географія подій.

Топонімія (сукупність географічних назв – населених пунктів (міст, сіл, хуторів), річок, лісів, озер, балок, ярів тощо) становить цінну частину праці П. Стогнія.

Назви повітів, населених пунктів, річок, лісів тощо подано переважно у послідовності відповідно до тексту дисертації.

В разі зацікавлення певним топонімом, шукайте його засобами Word безпосередньо в тексті дисертації, яку можна скачати з вищевказаного посилання.

Вінниця, Проскурів, Кам’янець-Подільський, Жмеринка, Могилів, Ямпіль, Сквира, Тараща, Звенигородка, Черкаси, Канів, Острог, Козятин, Бердичів, Шепетівка, Житомир, Гайсинськ, Брацлав, Катеринослав, Каліш, Варшава, Львів, Буковина, Прага, Париж, Вінніпег, Київ, Прага, Мюнхен, Сарсель, Нью-Йорк, Філадельфія, Торонто, Крути, Крим, Базар, Попова Гребля, Лозова, Лимано-Ізюмськ, Чигирин, Глухів, Берлін, Радомишль, Відень, Румунія, Баварія, Галичина, Польща, Львів, Кубань, Дон, Білорусь, Болгарія, Варшава, Франція, Вадовіце, Ланцута, Каліш, Бердичів, Чехословакія, Прага, Ірпінь, Буди, Радомишль, Біла Церква, Андріївка, Мелітополь, Харків, Ямпіль, Вапнярка, Черкаси, Бухарест, Кишинів, Браїлов, Фогараш, Турція, Окниця, Кам’янець-Подільський, Сороки, Атака, Вад-Рашков, Кривляни,
Чернівці, Акерман, Ясси, Жавки,
Тираспільський повіт, Онан’ївський повіт, Бендери, Тернополь,
Кіцкани, Копанка, Горобиково, Тернівка, Одеса, Бірзула, Вапнярка, Знам’янка, Первомайськ, Балта,
Вознесенськ, Миколаїв, Ново-Бузьк, Ново-Севастопольська волость, Ново-Володимирська волость, Ново-Полтавська волость, Ново-Павлівська волость,
Кранівка, Верхнєдніпровськ, Кривий Ріг, Ганнівка, Гурівка, Долгінцево, Нікополь, Білозірськ,
Новомосковськ, Солоне, Солоськ, Долгінцево, Кременчук, Черкаси, Звенигородка, Єлісаветград,
Середин Яр, Яр Ламані гори, Мліїв, Городище, Канів, Корсунь, Переяслав, Балтський ліс,
Кам’янка, Мельники,
Бондурівка, Тимошівка, Красносілки, Цвітна, Ставидла,
Цвітне, Розумієвські хутори, Ставіднянськ, Лебедин, Капітанівка, Чутянський ліс,
Товмач, Шполянськ, Сміла, Лебединський ліс, Златополь, Ломовате, Жаботин, Чорний ліс,
Єреміївка, Знам’янські ліси, Ольгопільський повіт, Балтський повіт, Уманський повіт, Гайсинський повіт, Брацлавський повіт.
Ольгопіль, Миколаївка, Кадимів, Оженово, Попова Гребля,
Любашівка, Дубосари, Балта, Гольми, Димківка, Ново-Гребінський ліс, Рибниця, Ковбасна, Воронково, Красненьке, Бруштени,
Ямпіль, Корець,
Хмельницький ліс, Тернівський Майдан, Літинський повіт, Летичівський повіт, Вінницький повіт,
Брусленів, Улодівка, Кипорів Яр,
Вінниця, Проскурів, Деражня, Літин, Вовковці, Фрампіль, Кам’янець-Подільський, Колодієвка, Котюжани, Жмеринка, Могилів, Ямпіль, Бабчинці,
Гайсин, Жмеринка, Кам’янець , Немирів, Нова Ушиця, Ямпільський повіт, Могилівський повіт, Бабчинці, Яруга, Грушка, Літинський повіт, Уманський повіт, Гайсинський повіт, Липовецький повіт,
Брацлавський повіт, Тетіїв, Уманьщина, Тарнів, Кольорова, Миколаїв, Уманський повіт,
Тростянець, Тростянець-Подільський, Кременчуцька губернія, Теплик, Нерубайко, Левковка,
Таращанський повіт, Канівський повіт, Сквирський повіт, Черкаський повіт, Звенигородський повіт,
Черкаси, Бобринська, Сміла, Шпола, Христинівка, Умань,
Трипільська волость, Стайківська волость, Черняхівська волость, Обухівська волость, Германівська волость, Кагарлицька волость, Дмирівська волость,
Переяславський район, Ржищів, Гощів, Обухів, Сквира, Тараща, Звенигородка, Черкаси, Канів, Чернишев, Великий Повстень, Морозівка, Женьків, Рокитник,
Морозівка, Тараща, Корсунський повіт, Звенигородський повіт, Уманський повіт,
Сквира, Тараща, Біла Церква, Мотовилівка, Фастів, Черкаси, Ракітино,
Бердичівський повіт, Старокостянтинівський повіт, Житомирський повіт, Заславський повіт, Шепетівський повіт, Коростеньський повіт, Радомишльський повіт,
Доля-Дворець, Рівне, Вінниця, Житомир, Острог,
Козятин, Бердичев, Шепетівка, Житомир, Пулін, Емільчино, Моклаки, Сокольці,
Новоград-Волинський, Сопино, Новоград-Волинський район, Київський повіт, Радомишльський повіт, Овручський повіт, Боярка, Андріївка, Гаврилівка, Литвинівка, Гостомель, Коростень, Горностайпільська волость, Київська волость, Радомишльський повіт, Чорнобильський повіт,
Карика, Ходорково, Вербов, Ярповець, Кордівка,
Чоповичі, Коростишев, Радомишльський повіт, Усемирська волость, Житомирський повіт,
Шпиковський повіт, Печерський повіт, Каліш, Вадовиці, Олександрів-Куявський, Бендерський повіт,
Ченстохов, Тарнів, Каменка, Велашівка, Костопіль, Звягельський повіт, Житомирський повіт, Радомишльський повіт, Мозирський повіт, Овручський повіт,
Емільчино, Ушомир, Бар, Хмельник, Вінниця, Житомир,
Малин, Чоповичі, Радомишль, Бондарівка, Гусятин, Лянц-Корунь, Скотиняни,
Янчинець, Авратин, Леонівка, Коростенський повіт, Малин, Бородянка, Гута Котюжинська, Вахівка,
Димер, Малі Миньки, Острів, Милятин, Непотреби, Борове, Майдан Голишевський, Кривотин,
Шепетівка, Коростень, Олевськ, Дерть, Нижня Бута, Сушани, Михалівка, Михайлівка, Леонівка, Блитча, Уніне, Лукашівка, Інвалідне, Звіздаль, Матейки, Базар, Григоріополь, Перерите, Одеса,
Бичок, Паркани, Плоське, Гура-Бікулуй, Тернівка, Тирасполь, Кременчук, Полтава,
Харків, Катеринослав, Новий Буг, Холодний Яр, Бобринська , Звенигородка, острів Мілка Осока (Дніпро), Знам’янка, Сміла, Бобринська,
Сосни, Миколаївка , Вінниця, Гнівань, Жмеринка, Летичів, Хмельник, Деражня, Літинка,
Манастирок, Віхровка, Татариска, Летичівський повіт, Куява, Купина,
Черкасівка, Ново-Ушицький повіт, Сквир, Рудня-Собочинська, Коростеньський повіт,
Олевськ, Дуброво-Аненські хутори, Макарів, Тернопіль, Гусятин, Кубань, Корець, Рівне,
Чернівці, Бессарабія, Бухарест, Сербія, Югославія, Галичина, Львів, Варшава, Прага Будапешт, Швейцарія,
Житомирський повіт, Липовецький повіт, Летичівський повіт, Брацлавський повіт, Ольгопільський повіт, Гайсинський повіт, Ново-Ушицький повіт,
Дохно, Брусленів, Янів, Калинівка, Вороновиця, Тульчин, Ямпіль, Кам’янець-Подільський,
Вербицький Майдан, Ялтушкова, Кожухів, Миколаївці, Брусленів, Шпичинці, Старокостянтинів,
Гути, Олександрово, Дідковичі, Коростенський повіт, Волинська губернія, Полісся,
Чорнобиль, Димер, Хабно, Тетерів, Малин, Радомисль, Коростень, Житомир, 3вягель, Попонне,
Липлянщин, Трощі, Карповці, Полонський повіт, Черняхів, Мозир,
Радомишльський повіт, Забране, Новий Завод, Чудново, Новоград-Волинський повіт,
Бородянка, Мірча, Уманський повіт, Звенигородський повіт, Сквирський повіт, Таращанський повіт.
Новий Хутір, Скородне, Мохначка, Ставки, Васильківський район, Фрампіль, Кременчуцька губернія,
Матвієвка, Красноселки, Цибулева, Фундукліївка, Трепівка, Хирівка.
Городище, Херсон, Миколаїв, Харків, Одеська губернія, Миколаївська губернія, Катеринославська губернія, Кременчуцька губернія.
Київ, Одеса, Єлісаветград, Бершадь, Первомайськ, Сергіївка, Вознесенський район,
Познанки, Фернатія, Ольгопільський повіт, Бірзули, Катеринославський повіт, Нікопольський повіт,
Ново-Миргородський район, Єлісаветградський повіт, Подільська губернія, Волинська губернія, Одеська губернія,
Сквирський повіт, Черкаський повіт, Полтавська губернія, Одеська губернія, Київська губернія, Подільська губернія,
Смілянський район, Городищенський район, Балакліївський район, Шполянський район, Корсунський район, Златопільський повіт, Бровари.