Звернення по допомогу у виданні книги “Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею”

Шановні друзі!

Я написав і підготував до друку книжку “Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею”. В ній розповідається про Михайла Гаврилка, скульптора, художника, поета, чотаря УСС, хорунжого Армії УНР, повстанського отамана.
Народився він на Полтавщині. В історію він увійшов як митець та організатор українського війська (Українських січових стрільців та Сірої дивізії Армії УНР).
Михайло Гаврилко – творець бурхливої Шевченкіани. Тараса Шевченка він увічнив у погруддях, пам’ятниках, барельєфах, горельєфах, портретах, плакетках, медальйонах, листівках та у слові. Про Михайла Гаврилка хотів написати повість письменник Юрій Липа, який вважав, що широке полотно пригод полтавського козака “викликало би більше цікавості, як не один західноєвропейський динамічний роман”.
Уже підготовлено макет книги. В ній понад 400 фотографій, більшість з яких оприлюднюється вперше. В додатках до книги – близько сотні документів, більшість з яких також вперше вводиться в науковий обіг.
Хто хоче допомогти нам у виданні книги “Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею”, просимо надсилати кошти на такий гривневий р/р:
Львівський обласний благодійний фонд “Надії нації”, Україна, 79034, Львівська обл., м. Львів, вул. Литовська, буд. 8, кв. 1. №Р 26002010019859 у Львівському відділенні ПАТ “Укрсоцбанк”, код банку (МФО) 300023 ІН 20856878; Україна, 79000, м. Львів, площа Міцкевича, 10.


Роман КОВАЛЬ,
письменник, президент Історичного клубу “Холодний Яр”,
лауреат премії ім. Михайла Стельмаха